| температура на отваряне | 82 |
| височина | 51 mm |
| дълбочина на монтаж | 31 mm |
| диаметър | 54 mm |
| диаметър 1 | 29 mm |
| температура на отваряне | 88 |
| температура на отваряне | 88 |
| температура на отваряне | 83 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 83 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 88 |
| диаметър 1 | 52 mm |
| диаметър 2 | 23 mm |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| външен диаметър | 52 mm |
| точка на (пре)включване | 88 °C |
| диаметър | 52 mm |
| тегло | 0,091 kg |
| необходими бройки | 1 |