| температура на отваряне | 88 |
| температура на отваряне | 82 |
| конструктивна височина | 58,8 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| температура на отваряне | 82 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| диаметър | 52 mm |
| диаметър 1 | 44 mm |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| качество | Tama |
| температура на отваряне | 82 |
| диаметър | 52 mm |
| диаметър 1 | 44 mm |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| качество | Tama |
| височина | 43,5 mm |
| температура на отваряне | 82 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 88 |
| диаметър | 52 mm |
| диаметър 1 | 44 mm |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| качество | Tama |
| температура на отваряне | 82 |
| височина | 37,6 mm |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| диаметър | 52 mm |