| не е за артикул номер | 2054 |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 83 °C |
| материал | пластмаса |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 340 g |
| температура на отваряне | 83 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| точка на (пре)включване | 83 °C |
| тегло | 0,46 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 83 |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| точка на (пре)включване | 83 °C |
| тегло | 0,46 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 83 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 83 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,346 kg |
| необходими бройки | 1 |