| температура на отваряне | 92 |
| диаметър 1 | 48 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| температура на отваряне | 92 |
| температура на отваряне | 92 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 48 mm |
| височина 1 | 22,5 mm |
| температура на отваряне | 92 |
| диаметър | 48 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 92 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 48 mm |
| температура на отваряне | 92 |
| температура на отваряне | 92 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 92 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 92 |
| температура на отваряне | 92 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 92 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 92 |
| тръба | 48 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| температура на отваряне | 92 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 79 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 79 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 48 mm |
| температура на отваряне | 91 |
| температура на отваряне | 92 |
| тегло | 0,072 kg |
| тип на корпуса | с корпус |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик |