| температура на отваряне | 92 |
| диаметър 1 | 48 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| температура на отваряне | 92 |
| температура на отваряне | 92 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 48 mm |
| височина 1 | 22,5 mm |
| температура на отваряне | 92 |
| диаметър | 48 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 92 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 48 mm |
| температура на отваряне | 92 |
| температура на отваряне | 92 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 92 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 92 |
| дебелина | 38 mm |
| външен диаметър | 47,8 mm |
| точка на (пре)включване | 92 °C |
| тегло | 0,054 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 38 mm |
| външен диаметър | 47,8 mm |
| точка на (пре)включване | 92 °C |
| тегло | 0,054 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 92 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 92 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 92 |
| тръба | 48 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| температура на отваряне | 92 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 48 mm |
| температура на отваряне | 91 |
| температура на отваряне | 92 |
| тегло | 0,072 kg |
| тип на корпуса | с корпус |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик |