| температура на отваряне | 105 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 105 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| технически информационен номер | PI 1111 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| брой контакти | 2 |
| материал | алуминиева отливка |
| точка на (пре)включване | 105 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,230 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 105 |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 105 |
| брой контакти | 2 |
| материал | алуминиева отливка |
| точка на (пре)включване | 105 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,230 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 105 |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| вид на експлоатация | електронен |
| тегло | 0,63 kg |
| необходими бройки | 1 |