| температура на отваряне | 91 |
| диаметър 1 | 54 mm |
| диаметър 2 | 33 mm |
| височина 1 | 28 mm |
| точка на (пре)включване | 92 °C |
| точка на (пре)включване | 107 °C |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 92 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 54 mm |
| диаметър 2 | 35 mm |
| височина 1 | 29,5 mm |
| точка на (пре)включване | 92 °C |
| точка на (пре)включване | 107 °C |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 92 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 92 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 92 |
| температура на отваряне | 92 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 92 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 87 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |