| диаметър | 34 mm |
| височина | 117 mm |
| диаметър 1 | 25 mm |
| дълбочина на монтаж | 41 mm |
| температура на отваряне | 105 |
| диаметър | 34 mm |
| височина | 117 mm |
| диаметър 1 | 25 mm |
| дълбочина на монтаж | 41 mm |
| температура на отваряне | 105 |
| температура на отваряне | 105 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 105 |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 105 |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| вид на експлоатация | електронен |
| тегло | 0,63 kg |
| необходими бройки | 1 |