| температура на отваряне | 88 |
| диаметър | 53,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| температура на отваряне | 89 |
| точка на (пре)включване | 89 °C |
| тегло | 0,051 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър 1 | 53 mm |
| температура на отваряне | 89 |
| точка на (пре)включване | 89 °C |
| тегло | 0,051 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 89 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 53,5 mm |
| височина 1 | 22,5 mm |
| температура на отваряне | 89 |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 89 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| за OEномер | 133811 |
| температура на отваряне | 88 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 89 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| височина 1 | 35 mm |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 89 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 89 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| височина 1 | 35 mm |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| не е за артикул номер | 1904 |
| температура на отваряне | 89 |
| тегло | 90 g |
| спецификация | Termostato Completo |
| не е за артикул номер | 1895 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| тегло | 130 g |
| температура на отваряне | 89 |
| не е за артикул номер | 1895 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| тегло | 130 g |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 89 |
| тип на корпуса | с корпус |
| температура на отваряне | 89 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 89 |
| точка на (пре)включване | 89 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,101 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 89 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,101 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 86 |
| температура на отваряне | 89 |
| тип на корпуса | с корпус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик |