| температура на отваряне | 83 |
| диаметър 1 | 43,5 mm |
| диаметър 2 | 40,5 mm |
| височина 1 | 37 mm |
| височина 2 | 25 mm |
| точка на (пре)включване | 89 °C |
| тегло | 0,06 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 86 |
| диаметър 1 | 43,5 mm |
| диаметър 2 | 40,5 mm |
| височина 1 | 37 mm |
| височина 2 | 25 mm |
| температура на отваряне | 86 |
| точка на (пре)включване | 83 °C |
| тегло | 0,08 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 89 °C |
| тегло | 0,06 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 83 °C |
| тегло | 0,08 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 88 |
| диаметър 1 | 40,5 mm |
| температура на отваряне | 86 |
| температура на отваряне | 89 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| температура на отваряне | 89 |
| температура на отваряне | 82 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| температура на отваряне | 83 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 89 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |