| температура на отваряне | 82 |
| височина | 38 mm |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| диаметър | 44 mm |
| температура на отваряне | 88 |
| температура на отваряне | 82 |
| диаметър 1 | 44 mm |
| температура на отваряне | 82 |
| външен диаметър | 44 mm |
| точка на (пре)включване | 82 °C |
| диаметър | 44 mm |
| тегло | 0,080 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 82 |
| диаметър 1 | 44 mm |
| диаметър 2 | 36 mm |
| дълбочина на монтаж | 21 mm |
| температура на отваряне | 82 |
| диаметър | 44 mm |
| диаметър 1 | 36 mm |
| дълбочина на монтаж | 21 mm |
| качество | Tama |
| височина | 45 mm |
| температура на отваряне | 82 |
| тип на корпуса | без корпус |