| температура на отваряне | 88 |
| температура на отваряне | 82 |
| диаметър | 44 mm |
| диаметър 1 | 36 mm |
| дълбочина на монтаж | 21 mm |
| качество | Tama |
| височина | 45 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| диаметър 1 | 44 mm |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| температура на отваряне | 82 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |