| височина 1 | 28,5 mm |
| температура на отваряне | 82 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със семеринг |
| температура на отваряне | 82 |
| височина | 49 mm |
| дълбочина на монтаж | 26 mm |
| диаметър | 56 mm |
| температура на отваряне | 82 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 82 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 82 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 52 mm |
| височина 1 | 28 mm |
| температура на отваряне | 82 |
| дълбочина на монтаж | 27 mm |
| диаметър 1 | 52 mm |
| диаметър 2 | 29 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 82 |
| външен диаметър | 52 mm |
| точка на (пре)включване | 82 °C |
| диаметър | 52 mm |
| тегло | 0,110 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 82 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |