| температура на отваряне | 88 |
| диаметър | 52 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 82 |
| конструктивна височина | 58,8 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| температура на отваряне | 82 |
| диаметър | 52 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 82 |
| температура на отваряне | 88 |
| диаметър | 52 mm |
| диаметър 1 | 44 mm |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| качество | Tama |
| температура на отваряне | 82 |
| диаметър | 52 mm |
| диаметър 1 | 44 mm |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| качество | Tama |
| височина | 43,5 mm |
| температура на отваряне | 82 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 44 mm |
| височина 1 | 23 mm |
| температура на отваряне | 82 |
| диаметър 1 | 52 mm |
| диаметър 2 | 22 mm |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 82 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 88 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 88 |
| диаметър | 52 mm |
| диаметър 1 | 44 mm |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| качество | Tama |
| температура на отваряне | 82 |
| височина | 37,6 mm |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| диаметър | 52 mm |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 83 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 83 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 82 |
| външен диаметър | 52 mm |
| точка на (пре)включване | 82 °C |
| диаметър | 52 mm |
| тегло | 0,080 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 88 |
| тип на корпуса | без корпус |
| не е за артикул номер | 2033 |
| температура на отваряне | 80 |
| ширина | 42 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| тегло | 760 g |
| вътр.диам.спир.бараб.[mm] | 250 |