| температура на отваряне | 88 |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тип на корпуса | метален корпус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик |
| температура на отваряне | 88 |
| температура на отваряне | 88 |
| тип на корпуса | с корпус |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| допълващ артикул /допълваща информация | с датчик за температура |
| температура на отваряне | 88 |
| точка на (пре)включване | 88 °C |
| диаметър | 88 mm |
| тегло | 0,450 kg |
| необходими бройки | 1 |