| температура на отваряне | 91 |
| температура на отваряне | 90 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 90 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тип на корпуса | метален корпус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик |
| температура на отваряне | 90 |
| температура на отваряне | 90 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тип на корпуса | метален корпус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик |
| брой контакти | 2 |
| материал | алуминиева отливка |
| точка на (пре)включване | 90 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,35 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| материал | алуминиева отливка |
| точка на (пре)включване | 90 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,35 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| материал | алуминиева отливка |
| точка на (пре)включване | 90 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,36 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| материал | алуминиева отливка |
| точка на (пре)включване | 90 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,36 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 90 |
| тип на корпуса | с корпус |
| температура на отваряне | 90 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тип на корпуса | с корпус |
| допълващ артикул /допълваща информация | с датчик за температура |
| температура на отваряне | 90 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |