| дебелина | 1 mm |
| ширина | 46 mm |
| дължина | 76 mm |
| страна на монтаж | отдолу |
| вид на гарнитурата | метало-клингеритна гарнитура |
| хим. свойство | не съдържа азбест |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| страна на монтаж | линия на EGR-клапан |
| страна на монтаж | линия на байпасен клапан |
| страна на монтаж | линия на колектор |
| дебелина | 0,4 mm |
| ширина | 46 mm |
| дължина | 76 mm |
| дебелина | 0,4 mm |
| ширина | 46 mm |
| дължина | 76 mm |
| вътрешен диаметър | 22 mm |
| страна на монтаж | корпус на дроселовата клапа |
| вътрешен диаметър | 55 mm |
| външен диаметър | 59 mm |
| дебелина | 4,6 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| форма | А-образен |
| цвят | червен |
| страна на монтаж | дросел клапа на EGR-клапан |
| вътрешен диаметър | 55 mm |
| външен диаметър | 59 mm |
| дебелина | 4,6 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| форма | А-образен |
| цвят | червен |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| форма на корпуса на щекера | D-форма |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип клапан | магнитен клапан |
| тегло | 0,078 kg |
| брой контакти | 3 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,200 kg |
| брой контакти | 3 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,200 kg |
| брой контакти | 3 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,200 kg |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тип клапан | магнитен клапан |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вътрешен диаметър | 54,5 mm |
| брой контакти | 5 |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 1,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с AGR-клапан (рециркулация на изгорелите газове) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| височина | 170 mm |
| ширина | 73 mm |
| дебелина | 52 mm |
| работно напрежение | 12 V |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 5 |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнения |
| норма за изгорелите газове | Евро 5 |
| вид на експлоатация | електрически |
| норма за изгорелите газове | Евро 5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид на експлоатация | електрически |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълващ артикул /допълваща информация | с EGR-охладител |
| брой на полюсите | 5 |
| вид на охлаждането | с водно охлаждане |
| форма на корпуса на щекера | D-форма |
| рециклирана част |