| страна на монтаж | отдолу |
| вид на гарнитурата | метало-клингеритна гарнитура |
| хим. свойство | не съдържа азбест |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| страна на монтаж | линия на EGR-клапан |
| страна на монтаж | линия на байпасен клапан |
| страна на монтаж | линия на колектор |
| страна на монтаж | дросел клапа на EGR-клапан |
| вътрешен диаметър | 22 mm |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| страна на монтаж | линия на колектор |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| за номер артикул | 7241D |
| за номер артикул | 7372D |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държач |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| за OEномер | 1J0906627 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0065 |
| технически информационен номер | SI 0076 |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0065 |
| технически информационен номер | SI 0076 |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0065 |
| технически информационен номер | SI 0076 |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| регулатор | с регулатор за налягане |
| технически информационен номер | SI 0065 |
| технически информационен номер | SI 0076 |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| регулатор | с регулатор за налягане |
| технически информационен номер | SI 0065 |
| технически информационен номер | SI 0076 |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| регулатор | с регулатор за налягане |
| технически информационен номер | SI 0065 |
| технически информационен номер | SI 0076 |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| версия | M.I. |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | мембранен клапан |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тип клапан | превключващ клапан |
| брой на полюсите | 2 |
| тип клапан | мембранен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |