| дебелина | 1 mm |
| ширина | 46 mm |
| дължина | 76 mm |
| страна на монтаж | линия на EGR-клапан |
| страна на монтаж | линия на байпасен клапан |
| страна на монтаж | линия на колектор |
| дебелина | 0,4 mm |
| ширина | 46 mm |
| дължина | 76 mm |
| дебелина | 0,4 mm |
| ширина | 46 mm |
| дължина | 76 mm |
| страна на монтаж | дросел клапа на EGR-клапан |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| страна на монтаж | линия на колектор |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| материал | стомана |
| височина | 200 mm |
| ширина | 54 mm |
| дебелина | 54 mm |
| височина | 196,5 mm |
| материал | стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без AGR-клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| тип клапан | управляващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| технически информационен номер | PI 1111 |
| технически информационен номер | SI 0090 |
| технически информационен номер | SI 0092 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |