| дебелина | 1,5 mm |
| ширина | 46 mm |
| дължина | 74 mm |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0065 |
| технически информационен номер | SI 0076 |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |