| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| форма на корпуса на щекера | D-форма |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип клапан | магнитен клапан |
| тегло | 0,078 kg |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0106 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0106 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0106 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0106 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0106 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0106 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0106 |
| тип клапан | управляващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| технически информационен номер | PI 1111 |
| технически информационен номер | SI 0090 |
| технически информационен номер | SI 0092 |
| технически информационен номер | SI 0100 |