| вид на експлоатация | електрически |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| температура на отваряне | 70 |
| температура на отваряне | 70 |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0065 |
| технически информационен номер | SI 0076 |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0065 |
| технически информационен номер | SI 0076 |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със скоби |
| тип клапан | мембранен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| технически информационен номер | PI 1111 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без термостат |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без AGR-клапан |
| материал | неръждаема стомана |
| височина | 105 mm |
| ширина | 49 mm |
| дебелина | 33 mm |