| температура на отваряне | 70 |
| вид на експлоатация | електрически |
| температура на отваряне | 70 |
| температура на отваряне | 70 |
| версия на двигателя | за двигатели с рециркулация на отработените газове |
| изпускателна система | с охлаждане на изпускателния колектор |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| обурудване на автомобила | за автомобили без филтър за сажди и твърди частици (дизелов) |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | мембранен клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със скоби |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без термостат |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без AGR-клапан |
| материал | неръждаема стомана |
| височина | 105 mm |
| ширина | 49 mm |
| дебелина | 33 mm |