| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| за номер артикул | 555010 |
| тегло | 0,41 kg |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| норма за изгорелите газове | Euro3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнения |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,93 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,93 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със скоба |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| паспортно напрежение | 12 V |