| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| паспортно напрежение | 12 V |
| електронапрежение | 12 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| брой контакти | 5 |
| вид на експлоатация | електрическо управляем |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,918 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |