| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 555166 |
| за номер артикул | 555005 |
| тегло | 0,71 kg |
| материал | стомана |
| височина | 135 mm |
| ширина | 54 mm |
| дебелина | 54 mm |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| норма за изгорелите газове | Euro3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнения |
| материал | стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с AGR-клапан (рециркулация на изгорелите газове) |
| дължина | 182 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 125 mm |
| тегло | 0,8 kg |
| вид на експлоатация | пневматичен |