| дебелина | 0,2 mm |
| ширина | 56 mm |
| дължина | 63 mm |
| дебелина | 0,25 mm |
| ширина | 40 mm |
| дължина | 75 mm |
| дебелина | 0,35 mm |
| ширина | 80 mm |
| дължина | 94 mm |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип клапан | магнитен клапан |