| дължина | 101 mm |
| вътрешна резба | M16x1,5 mm |
| мярка на резбата | M12x1,25 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| страна на монтаж | отпред |
| вътрешна резба 1 | M16 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вътрешна резба | 16x1,5 mm |
| необходими бройки | 2 |