| дължина | 90 mm |
| вътрешна резба | M16 x 1,5 mm |
| външна резба | M14 x 2 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| дължина | 90 mm |
| мярка на резбата | FM16X1.5R |
| размер на конуса | 16,8 mm |
| мярка на резбата 1 | MM14x1.5R |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 400 mm |
| диаметър 1 | 14,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M20X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M16X1,5 |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 399 mm |
| диаметър 1 | 14,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M16X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M16X1,5 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 16,65 mm |
| дължина 1 | 91 mm |
| дължина 2 | 30 mm |
| мярка на резбата 1 | M16X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M12X1,137 |
| дължина | 110 mm |
| ширина | 40 mm |
| височина | 105 mm |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| мярка на резбата 1 | M16x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14x2 |
| мярка на резбата | M16x1,5/M16x1,5 |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 382 mm |
| изпълнение /вид/ на резбата на аксиалния шарнир | с дясна резба |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |