| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | двустранен |
| мярка на резбата | M16X1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на кормилната кутия | гребенна кормилна кутия |
| мярка на резбата | 16x1,5 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 415 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| дължина | 410 mm |
| мярка на резбата | M16X1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 100 mm |
| вътрешна резба | M16X1,5 mm |
| вид на кормилната кутия | гребенна кормилна кутия |
| необходими бройки | 2 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата | F 16 x 1,5 |
| дължина | 399 mm |
| мярка на резбата | 16x1,5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на кормилната кутия | гребенна кормилна кутия |
| мярка на резбата | M16X1,5 / M16X1,5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 100 mm |
| вътрешна резба | M16x1,5 mm |
| външна резба | M16x1,5 mm |
| размер на конуса | 18 mm |
| необходими бройки | 2 |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| вътрешна резба | M16x1,5 mm |
| дължина | 99,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 408 mm |
| мярка на резбата 1 | M16x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M16x1,5 |
| дължина | 100 mm |
| вътрешна резба | M16 x 1,5 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,312 kg |
| необходими бройки | 2 |
| мярка на резбата | IN M16X1.5 RHT |
| размер на конуса | 18,1 mm |
| дължина | 100 mm |
| тегло | 0,62 kg |
| дължина | 100 mm |
| вътрешна резба | M16 x 1,5 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,312 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 400 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,460 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 400 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,46 kg |
| необходими бройки | 2 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| обща дължина | 414 mm |
| обърни внимание на техническите данни |