| страна на монтаж | двустранен |
| мярка на резбата | M12X1.25 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| параметър | 3602000 |
| вътрешна резба | M12X1,25 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 90 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| дължина | 74 mm |
| вътрешна резба | M12X1,25 mm |
| външна резба | M12X1,25 mm |
| дължина | 290 mm |
| дължина 2 | 290 mm |
| дължина | 311,5 mm |
| тегло | 490 g |
| външна резба 1 | M 12x1,25 mm |
| външна резба 2 | M 12x1,25 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| дължина | 72 mm |
| вътрешна резба | M12x1,25 mm |
| мярка на резбата | M10x1,25 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| външна резба | M12X1,25 mm |
| дължина | 265 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| дължина | 309 mm |
| външна резба 1 | M12 x 1,25 RHT M mm |
| външна резба 2 | M12 x 1,25 RHT M mm |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 226 mm |
| мярка на резбата 1 | - |
| мярка на резбата 2 | M10X1,25 |