| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| мярка на резбата | MM16x1.5R |
| мярка на резбата 1 | MM14x1.5R |
| дължина на аксиалния шарнир (мм) | 292 |
| вътрешна резба | M14X1,5 mm |
| външна резба | M12x1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 97 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| мярка на резбата | MM16x1.5R |
| мярка на резбата 1 | MM14X1.5R |
| дължина на аксиалния шарнир (мм) | 305 |
| външна резба | M16X1,5/M14X1,5 mm |
| дължина | 305 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| вътрешна резба | M14 x 1,50 RHT F mm |
| страна на монтаж | отвън |
| технически информационен номер | Tie rod end |
| обща дължина | 89 mm |
| вътрешна резба | 14 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 42 mm |
| конструктивна височина | 75 mm |
| монтажен диаметър | 14 mm |
| външна резба 1 | 12 x 1,25 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| обща дължина | 326 mm |
| външна резба | 16 mm |
| външна резба 1 | 14x1,5 mm |
| размер на конуса | 13,85 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| вътрешна резба | M14 x 1,50 RHT F mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| обща дължина | 326 mm |
| външна резба | 16 mm |
| външна резба 1 | 14x1,5 mm |
| размер на конуса | 13,85 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| вид на резбата | с лява резба |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 319 mm |
| диаметър 1 | 14 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M16X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14X1,5 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 71 mm |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 15 mm |
| дължина 1 | 96,5 mm |
| дължина 2 | 20,8 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,25 |
| мярка на резбата 2 | M12X1,263 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 317,5 mm |
| диаметър 1 | 14,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M16X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14X1,5 |
| дължина | 95 mm |
| ширина | 44 mm |
| височина | 80 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| дължина | 70 mm |
| мярка на резбата | FM14X1.5R |
| размер на конуса | 13,7 mm |
| мярка на резбата 1 | MM12x1.5 |
| външна резба | M16X1,5/M14X1,25 mm |
| дължина | 320 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| обща дължина | 325 mm |
| мярка на резбата 1 | M16x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| обурудване на автомобила | за автомобили със сервоуправление |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| мярка на резбата 1 | M16x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| обща дължина | 322 mm |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| вътрешна резба | M14x1,5 mm |
| дължина | 69 mm |
| мярка на резбата | IN M14X1.5 RHT |
| размер на конуса | 13,7 mm |
| дължина | 70 mm |
| тегло | 0,38 kg |