| дължина | 187 mm |
| мярка на резбата 1 | M16x1.0 |
| мярка на резбата 2 | M14x1.5 |
| мярка на резбата 1 | M16x1,0 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| диаметър | 14 mm |
| размер на конуса | 14 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| вид на резбата | с дясна резба |
| размер на конуса | 18 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| мярка на резбата 1 | M16x1,0 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| дължина | 189 mm |