| страна на монтаж | двустранен |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вътрешна резба | M12X1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата | 12x1,5 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 13 mm |
| дължина 1 | 118 mm |
| дължина 2 | 21 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M12X1,206 |
| страна на монтаж | двустранен |
| дължина | 130 mm |
| мярка на резбата | M14X1 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| вътрешна резба | M12 x 1,50 RHT F mm |
| размер на конуса | 11,9 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина от | 117 mm |
| размер на конуса | 12 mm |
| вътрешна резба | M12x1,5 mm |
| външна резба | M10x1,25 mm |
| необходими бройки | 2 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата | F 12 x 1,5 |
| дължина | 280 mm |
| вътрешна резба | M14 x 1,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 13 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,43 kg |
| необходими бройки | 2 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| обърни внимание на техническите данни |
| мярка на резбата | M12 x1,5 / F14x1,5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 197 mm |
| вътрешна резба | M14 x 1,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 13 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,430 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 192 mm |
| диаметър 1 | 12 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M12X1,5 |