| дължина | 180 mm |
| размер на конуса | 13,9 mm |
| външна резба | M12x1,5 mm |
| вътрешна резба | M14x1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 180 mm |
| размер на конуса | 13,9 mm |
| външна резба | M12x1,5 mm |
| вътрешна резба | M14x1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| размер на конуса | 13,9 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| размер на конуса | 13,9 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| дължина | 185 mm |
| ширина | 45 mm |
| височина | 68,5 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| номер на артикул в чифта | 43156 |
| дължина | 184 mm |
| дебелина | 70 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 19 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,61 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 43155 |
| дължина | 184 mm |
| дебелина | 70 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 19 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,61 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 231 mm |
| ширина | 36 mm |
| височина | 36 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с външна резба |
| номер на артикул в чифта | 43170 |
| номер на артикул в чифта | 43210 |
| номер на артикул в чифта | 43166 |
| дължина | 211 mm |
| дебелина | 37 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 54 mm |
| размер на ключ | 14 |
| размер на ключ | 22 |
| тегло | 0,514 kg |
| мярка на резбата 1 | M14x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| дължина | 240 mm |
| номер на артикул в чифта | 81 94 3156 |
| дължина | 184 mm |
| дебелина | 70 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 19 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,61 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 185 mm |
| ширина | 45 mm |
| височина | 68,5 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| номер на артикул в чифта | ADT387114 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,680 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADT387113 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,678 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADT387129 |
| номер на артикул в чифта | ADT387136 |
| номер на артикул в чифта | ADT387190 |
| тегло | 0,550 kg |
| дължина | 165 mm |
| вътрешна резба | M14x1,5 mm |
| мярка на резбата | M12x1,25 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTE7617 |
| външна резба | M12*1.25 mm |
| дължина | 184,4 mm |
| вътрешна резба | M14x1,5 mm |
| мярка на резбата | M12x1,25 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTE7616 |
| ъгъл на наклона на конус | 1:10 |
| номер на артикул в чифта | 43158 |
| дължина | 183 mm |
| дебелина | 69 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 0,58 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 19 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADT387116 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,572 kg |
| необходими бройки | 1 |