| номер на артикул в чифта | ADM58796 |
| дължина | 181 mm |
| дебелина | 0 mm |
| вътрешна резба | M14 x 1,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 19 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 0,57 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADM58795 |
| дължина | 181 mm |
| дебелина | 0 mm |
| вътрешна резба | M14 x 1,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 19 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 0,57 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 48134 |
| дължина | 181 mm |
| вътрешна резба | M14 x 1,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 19 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 0,57 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 48133 |
| дължина | 181 mm |
| вътрешна резба | M14 x 1,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 19 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 0,57 kg |
| необходими бройки | 1 |