| страна на монтаж | двустранен |
| мярка на резбата | M12X1.25 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вътрешна резба | M12X1,25 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 73 mm |
| външна резба | M16X1,0/M12X1,25 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 342 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,25 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,25 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| технически информационен номер | Tie rod end |
| обща дължина | 92 mm |
| вътрешна резба | 12 x 1,25 mm |
| дължина на резбата | 38 mm |
| конструктивна височина | 72 mm |
| монтажен диаметър | 13,5 mm |
| външна резба 1 | 12 x 1,25 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| технически информационен номер | Tie rod end |
| обща дължина | 92 mm |
| вътрешна резба | 12 x 1,25 mm |
| дължина на резбата | 38 mm |
| конструктивна височина | 72 mm |
| монтажен диаметър | 13,5 mm |
| външна резба 1 | 12 x 1,25 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,25 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,250 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| дължина | 74 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,25 RHT F mm |
| размер на конуса | 13,23 mm |
| размер на конуса | 13,3 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M12x1,25 |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 72 mm |
| дължина | 92 mm |
| ширина | 37,4 mm |
| височина | 73 mm |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| дължина | 71,5 mm |
| вътрешна резба | M12X1,25 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 73 mm |
| вътрешна резба | M12x1,25 mm |
| външна резба | M12x1,25 mm |
| размер на конуса | 13,2 mm |
| необходими бройки | 2 |
| външна резба | M12X1,25 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 335 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 74 mm |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M12x1,25 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| обурудване на автомобила | за автомобили със сервоуправление |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,350 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| обща дължина | 353 mm |
| външна резба | 14 mm |
| външна резба 1 | 12 X 1,25 mm |
| спецификация | DISCONTINUED |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| обща дължина | 333 mm |
| външна резба | M17x1,0 mm |
| външна резба | M12x1,25 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили без сервоуправление |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| обща дължина | 342 mm |
| външна резба | M16x1,1 mm |
| външна резба | M12x1,25 mm |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| дължина | 71,5 mm |
| мярка на резбата | FM12X1.25R |
| размер на конуса | 13,3 mm |
| мярка на резбата 1 | MM12x1.5R |
| мярка на резбата 1 | M14x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M12x1,25 |
| дължина | 355,5 mm |
| тегло | 0,25 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| дължина | 356 mm |
| външна резба 1 | M12 x 1,25 RHT M mm |
| външна резба 2 | M14 x 1,50 RHT M mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| дължина | 359,5 mm |
| външна резба 1 | M12 x 1,25 RHT M mm |
| външна резба 2 | M16 x 1,00 RHT M mm |
| мярка на резбата 1 | M16x1,0 |
| мярка на резбата 2 | M12x1,25 |
| дължина | 359 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M14x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M12x1,25 |
| дължина | 353 mm |
| дължина | 335 mm |
| външна резба | M12X1,25 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| обща дължина | 356 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили без сервоуправление |
| необходими бройки | 2 |
| външна резба | M16x1 mm |
| външна резба | M12x1,25 mm |
| дължина | 353 mm |
| ширина | 36 mm |
| височина | 36 mm |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с външна резба |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вътрешна резба | 12x1,25 mm |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| мярка на резбата 2 | M12X1,351 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| мярка на резбата | MM16X1R |
| мярка на резбата 1 | MM12X1.25R |
| дължина на аксиалния шарнир (мм) | 334 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| дължина | 72 mm |
| вътрешна резба | M12x1,25 mm |
| мярка на резбата | M12x1,25 |
| страна на монтаж | отпред |
| мярка на резбата | MM14X1.5R |
| мярка на резбата 1 | MM12X1.25R |
| дължина на аксиалния шарнир (мм) | 335 |
| страна на монтаж | отпред |
| мярка на резбата | MM16X1R |
| мярка на резбата 1 | MM12X1.25R |
| дължина на аксиалния шарнир (мм) | 335 |
| мярка на резбата 1 | M16x1,0 |
| мярка на резбата 2 | M12x1,25 |
| дължина | 352,5 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 341,5 mm |
| диаметър 1 | 16 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M16X1 |
| мярка на резбата 2 | M12X1,25 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 325 mm |
| диаметър 1 | 12,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M17X1 |
| мярка на резбата 2 | M12X1,25 |