| дължина | 305 mm |
| ширина | 36 mm |
| височина | 36 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с външна резба |
| спецификация | DISCONTINUED |
| вътрешна резба | M14X1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 95 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| дължина на резбата | 54 mm |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| обща дължина | 115 mm |
| вътрешна резба | 14X1,5 mm |
| дължина на резбата | 50 mm |
| конструктивна височина | 81 mm |
| монтажен диаметър | 13 mm |
| външна резба | 12X1,5 mm |
| външна резба | M18X1,5/M14X1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 306 mm |
| дължина | 114 mm |
| ширина | 42 mm |
| височина | 73 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 94 mm |
| размер на конуса | 14 mm |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25RHT |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5RHT |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 95 mm |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 285 mm |
| външна резба | M18X1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| външна резба | M16x1,5/M14x1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 255 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 95 mm |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 15 mm |
| дължина 1 | 93 mm |
| мярка на резбата 1 | M14XP1,5 |
| мярка на резбата 2 | M12X1,325 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,488 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| дължина | 93 mm |
| мярка на резбата | FM14x1.5R |
| размер на конуса | 12,9 mm |
| мярка на резбата 1 | MM12x1,5R |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 15 mm |
| дължина 1 | 94 mm |
| дължина 2 | 21 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M12X1,338 |
| външна резба | M16X1/M14X1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 280 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| дължина | 93,4 mm |
| мярка на резбата | FM14x1.5R |
| размер на конуса | 13,6 mm |
| мярка на резбата 1 | MM12x1.5R |
| дължина | 287 mm |
| външна резба 1 | M 14x1,5 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отпред |
| мярка на резбата | MM18X1.5R |
| мярка на резбата 1 | MM14X1.5R |
| дължина на аксиалния шарнир (мм) | 285 |
| дължина | 115 mm |
| дебелина | 70 mm |
| вътрешна резба | M14 x 1,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 18 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,28 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 286 mm |
| мярка на резбата 1 | M18x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| обурудване на автомобила | за автомобили със сервоуправление |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| вътрешна резба 1 | M14x1.5 mm |
| външна резба 2 | M12x1.25 mm |
| дължина | 94 mm |
| тегло | 0,42 kg |
| дължина | 95 mm |
| мярка на резбата 1 | M12 x 1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14 x 1,5 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| обща дължина | 300 mm |
| обърни внимание на техническите данни |
| външна резба | M16x1/M14x1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 255 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 303 mm |
| диаметър 1 | 15 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M18X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14X1,5 |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 272 mm |
| диаметър 1 | 16 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M16X1 |
| мярка на резбата 2 | M14X1,5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |