| външна резба | M17X1/M14X1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 184 mm |
| дължина | 185 mm |
| ширина | 46 mm |
| височина | 77 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| вътрешна резба | M14X1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 158 mm |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| дължина | 158 mm |
| вътрешна резба | M14X1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| диаметър 1 | 16 mm |
| дължина 1 | 158 mm |
| дължина 2 | 35,6 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M12X1,293 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| дължина | 158 mm |
| вътрешна резба | M14 x 1,50 RHT F mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| размер на конуса | 14 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| обща дължина | 179 mm |
| вътрешна резба | 14 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 39 mm |
| конструктивна височина | 75 mm |
| монтажен диаметър | 14,2 mm |
| външна резба 1 | 12 x 1,25 mm |
| размер на конуса | 13,9 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 157 mm |
| мярка на резбата 1 | M17x1,0 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| дължина | 200 mm |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | предна ос |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 200 mm |
| ширина | 39 mm |
| височина | 39 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с външна резба |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 262 mm |
| диаметър 1 | 14,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M11X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M12X1,25 |