| вътрешна резба | M12 X 1.25 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 200 mm |
| конструктивна височина 1 | 45 mm |
| вътрешна резба | M12 X 1.25 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 200 mm |
| конструктивна височина 1 | 45 mm |
| дължина 2 | 309 mm |
| дължина | 321,5 mm |
| тегло | 560 g |
| външна резба 1 | M 14x1,5 mm |
| външна резба 2 | M 14x1,5 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 200 mm |
| мярка на резбата 1 | M14x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M12x1,25 |
| мярка на резбата | FM12x1.25R |
| ъгъл на наклона на конус | 1/5 |
| дължина | 195 mm |
| размер на конуса | 11,8 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 197 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M12x1,25 |
| номер на артикул в чифта | 36-16 020 0028 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина | 197 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M12x1,25 |
| номер на артикул в чифта | 36-16 020 0027 |
| дължина | 260 mm |
| външна резба | M14x1.5 mm |
| външна резба 2 | M12x1,25 mm |
| номер на артикул в чифта | 82 93 0530 |
| дължина | 200 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,25 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| DIN/ISO | 985 |
| повърхност | поцинкован |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,570 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 215 mm |
| ширина | 37 mm |
| височина | 37 mm |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с външна резба |
| страна на монтаж | отзад ляво |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| обща дължина | 215 mm |
| външна резба | 12X1,25 mm |
| външна резба 1 | 14X1,4 mm |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър 1 | 14,5 mm |
| дължина 1 | 200 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,25 |
| мярка на резбата 2 | M12X1,483 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър 1 | 14,5 mm |
| дължина 1 | 200 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,25 |
| мярка на резбата 2 | M12X1,484 |
| мярка на резбата | M12x1,25 / M14x1,5 |
| необходими бройки | 2 |
| изпълнение /вид/ на резбата на аксиалния шарнир | с дясна резба |
| дължина | 215 mm |
| ширина | 42 mm |
| височина | 75 mm |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| ъгъл на наклона на конус | 1/5 |
| дължина | 197 mm |
| мярка на резбата | FM12x1.25R |
| размер на конуса | 11,7 mm |
| мярка на резбата 1 | MM10x1.25R |
| номер на артикул в чифта | 41135 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| ъгъл на наклона на конус | 1/5 |
| дължина | 195 mm |
| мярка на резбата | FM12x1.25R |
| размер на конуса | 11,8 mm |
| мярка на резбата 1 | MM12x1.25R |
| номер на артикул в чифта | 41134 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| ъгъл на наклона на конус | 1/5 |
| дължина | 197 mm |
| мярка на резбата | FM12x1.25R |
| размер на конуса | 11,7 mm |
| мярка на резбата 1 | MM10x1.25R |
| номер на артикул в чифта | 41135 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| ъгъл на наклона на конус | 1/5 |
| дължина | 195 mm |
| мярка на резбата | FM12x1.25R |
| размер на конуса | 11,8 mm |
| мярка на резбата 1 | MM12x1.25R |
| номер на артикул в чифта | 41134 |
| номер на артикул в чифта | 30530 |
| дължина | 200 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,25 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| DIN/ISO | 985 |
| повърхност | поцинкован |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,570 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 30529 |
| дължина | 200 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,25 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| DIN/ISO | 985 |
| повърхност | поцинкован |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,570 kg |
| необходими бройки | 1 |
| размер на конуса | 11,7 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/5 |
| мярка на резбата 1 | M10x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M12x1,25 |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| вид на резбата | с дясна резба |
| размер на конуса | 11,7 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/5 |
| мярка на резбата 1 | M10x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M12x1,25 |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| за OEномер | 485271U61A |
| страна на монтаж | предна ос |
| обща дължина | 215 mm |
| външна резба | 12X1,25 mm |
| външна резба 1 | 14X1,4 mm |
| дължина | 215 mm |
| ширина | 42 mm |
| височина | 75 mm |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| номер на артикул в чифта | 82 93 0529 |
| дължина | 200 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,25 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| DIN/ISO | 985 |
| повърхност | поцинкован |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,570 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,57 kg |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,57 kg |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,570 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,570 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вътрешна резба | 12x1,25 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вътрешна резба | 12x1,25 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вътрешна резба 1 | M12x1,25 mm |
| външна резба 2 | M10x1,25 mm |
| дължина | 200 mm |
| тегло | 0,582 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| външна резба | M10x1,25 mm |
| вътрешна резба | M12x1,25 mm |
| дължина | 200 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| външна резба | M10x1,25 mm |
| вътрешна резба | M12x1,25 mm |
| дължина | 200 mm |