| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отвън |
| дължина | 367 mm |
| външен диаметър | 35 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 13 |
| размер на ключ | 29 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,704 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 348 mm |
| диаметър 1 | 15 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с електро-хидравличен сервоусилвател управлени |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14X1,5 |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| мярка на резбата | M14x1,5/M16x1,5 |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 349 mm |
| изпълнение /вид/ на резбата на аксиалния шарнир | с дясна резба |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| мярка на резбата 1 | M16x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| вид на резбата | външна резба |