| конструкция на ос | ZF |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата | 14x1,5 |
| конструкция на ос | ZF |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата | 14x1,5 |
| дължина | 155 mm |
| ширина | 40 mm |
| височина | 78 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| дължина | 155 mm |
| ширина | 40 mm |
| височина | 78 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTE1029 |
| дължина | 139,3 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вътрешна резба | M14x1,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTE1028 |
| дължина | 139,3 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вътрешна резба | M14x1,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вътрешна резба 1 | M14x1,5 mm |
| външна резба 2 | M12x1,5 mm |
| дължина | 140 mm |
| тегло | 0,45 kg |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| вътрешна резба 1 | M14x1,5 mm |
| външна резба 2 | M12x1,5 mm |
| дължина | 140 mm |
| тегло | 0,45 kg |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| размер на конуса | 13,4 mm |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| размер на конуса | 13,4 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 278 mm |
| мярка на резбата 1 | M16x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| ограничение за производител | ZF |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| обща дължина | 300 mm |
| мярка на резбата 1 | M18x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| необходими бройки | 2 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вътрешна резба | 14x1,5 mm |
| необходими бройки | 1 |
| ограничение за производител | TRW |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вътрешна резба | 14x1,5 mm |
| необходими бройки | 1 |
| ограничение за производител | TRW |
| мярка на резбата | M14x1,5 / M18x1,5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| необходими бройки | 2 |
| ограничение за производител | TRW |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 277,5 mm |
| мярка на резбата 1 | M18x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| дължина | 295 mm |
| ширина | 34 mm |
| височина | 34 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с външна резба |
| дължина | 295 mm |
| ширина | 36 mm |
| височина | 36 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с външна резба |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 140 mm |
| мярка на резбата 1 | M12x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| усилено изпълнение | |
| номер на артикул в чифта | 616 020 0011/HD |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина | 140 mm |
| мярка на резбата 1 | M12x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| усилено изпълнение | |
| номер на артикул в чифта | 616 020 0005/HD |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTE1202 |
| дължина | 140 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вътрешна резба | M14x1,5 mm |
| дължина | 275 mm |
| мярка на резбата 1 | M18x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| обърни внимание на техническите данни |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTE1201 |
| дължина | 140 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вътрешна резба | M14x1,5 mm |
| дължина 2 | 279 mm |
| дължина | 294,5 mm |
| тегло | 530 g |
| външна резба 1 | M 14x1,5 mm |
| външна резба 2 | M 16x1,5 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| ходова част | за автомобили със спортно окачване |
| мярка на резбата | M14x1,5 / M16x1,5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 276 mm |
| ограничение за производител | ZF |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отвън |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отвън |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| обща дължина | 291 mm |
| мярка на резбата 1 | M16x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| обърни внимание на техническите данни |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| мярка на резбата 1 | M16x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| обща дължина | 291,6 mm |
| обърни внимание на техническите данни |