| дължина | 180 mm |
| ширина | 45 mm |
| височина | 76 mm |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| дължина | 180 mm |
| ширина | 45 mm |
| височина | 76 mm |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| номер на артикул в чифта | 62 92 8319 |
| дължина | 163 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,25 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,610 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 62 92 8318 |
| дължина | 163 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,25 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,610 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 162 mm |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M12x1,25 |
| номер на артикул в чифта | 11-16 020 0018 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина | 162 mm |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M12x1,25 |
| номер на артикул в чифта | 11-16 020 0017 |
| номер на артикул в чифта | 28319 |
| дължина | 163 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,25 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,610 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 28318 |
| дължина | 163 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,25 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,610 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | ляво |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| дължина | 163 mm |
| мярка на резбата | FM12X1.25R |
| размер на конуса | 12,5 mm |
| мярка на резбата 1 | MM12X1.25R |
| номер на артикул в чифта | 53635 |
| страна на монтаж | дясно |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| дължина | 163 mm |
| мярка на резбата | FM12X1.25R |
| размер на конуса | 12,5 mm |
| мярка на резбата 1 | MM12X1.25R |
| номер на артикул в чифта | 53634 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешна резба | M12x1,25 mm |
| външна резба | M12x125 mm |
| дължина | 163 mm |
| размер на конуса | 15 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| вътрешна резба | M12x1,25 mm |
| външна резба | M12x1,25 mm |
| дължина | 163 mm |
| размер на конуса | 15 mm |
| мярка на резбата | M12x1,25 |
| размер на конуса | 12,6 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вътрешна резба | 12x1,25 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вътрешна резба | 12x1,25 mm |