| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,34 kg |
| дължина | 100 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,50 |
| страна на монтаж | двустранен |
| вид на резбата | с дясна резба |
| външна резба | M14x1,5 mm |
| дължина | 93,5 mm |
| външна резба | M14x1,5 mm |
| размер на конуса | 13 mm |
| мярка на резбата | M10x1,25 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| размер на конуса | 11,8 mm |
| външна резба | M10x1,25 mm |
| външна резба | M14x1,5 mm |
| дължина | 100 mm |
| необходими бройки | 2 |
| дължина 2 | 97 mm |
| тегло | 300 g |
| външна резба 1 | M 14x1,5 mm |
| външна резба 2 | M 10x1,25 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 11,8 mm |
| дължина | 118 mm |
| ширина | 36 mm |
| височина | 67 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с външна резба |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| мярка на резбата 2 | M14x1.5 |
| продуктов номер | 4315000 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 97 mm |
| външна резба | M14X1,5 mm |
| дължина | 100 mm |
| външна резба | M14x1,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| вид на резбата | с дясна резба |
| размер на конуса | 14,6 mm |
| мярка на резбата | M10x1,25 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата | 14x1,5 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| мярка на резбата 2 | M14x1.5 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина от | 100 mm |
| размер на конуса | 11,8 mm |
| външна резба | M14x1,5 mm |
| външна резба | M10x1,25 mm |
| необходими бройки | 2 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| външна резба | 14 x 1,5 mm |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| дължина | 100 mm |
| външна резба | M14 x 1,50 RHT M mm |
| размер на конуса | 11,8 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ъгъл на наклона на конус | 1/5 |
| дължина | 97 mm |
| мярка на резбата | MM14x1.5R |
| размер на конуса | 11,9 mm |
| мярка на резбата 1 | MM10x1.25R |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| външна резба | M 14X1.5 mm |
| за OEномер | 7701469231 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 100 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| мярка на резбата | M14x1,5 A |
| размер на конуса | 12,2 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| външна резба 1 | M14x1,5 mm |
| външна резба 2 | M10x1,25 mm |
| дължина | 98 mm |
| тегло | 0,31 kg |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 14,6 mm |
| дължина 1 | 98 mm |
| дължина 2 | 22 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M10X1,25 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| дължина | 232,5 mm |
| вътрешна резба | M14 x 1,50 RHT F mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| външна резба | M 12x1.0 mm |
| вътрешна резба | M 14x1.5 mm |
| дължина | 220 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| обща дължина | 195 mm |
| вътрешна резба | M14x1,5 mm |
| външна резба | M12x1 mm |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| дължина | 97 mm |
| мярка на резбата | MM14x1.5R |
| размер на конуса | 12 mm |
| мярка на резбата 1 | MM10x1,25R |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| вид на резбата | с дясна резба |
| външна резба 1 | M14x1,5 mm |
| външна резба | M10x1,5 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 238 mm |
| диаметър 1 | 18 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M12X1 |
| мярка на резбата 2 | M14X1,5 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| обща дължина | 236 mm |
| външна резба | M12x1 mm |
| вътрешна резба | M14x1,5 mm |
| необходими бройки | 2 |
| мярка на резбата 1 | M12x1,0 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| мярка на резбата | 14x1,5 / M12x1 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M14x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M12x1 A |
| дължина | 220 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| мярка на резбата | MM12X1R |
| мярка на резбата 1 | FM14X1.5R |
| дължина на аксиалния шарнир (мм) | 191,2 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 94 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| вид на резбата | с дясна резба |
| външна резба 1 | M14x1,5 mm |
| външна резба | M10x1,5 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| мярка на резбата | MM12X1R |
| мярка на резбата 1 | FM14X1.5R |
| дължина на аксиалния шарнир (мм) | 221,3 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| вид на резбата | с дясна резба |
| външна резба | M14x1,5 mm |