| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,34 kg |
| дължина | 100 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,50 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отвън |
| продуктов номер | 4315020 |
| страна на монтаж | дясно |
| външна резба | M14x1,5 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,4 kg |
| дължина | 113 mm |
| мярка на резбата | M14x1,50 |
| страна на монтаж | дясно |
| мярка на резбата | M14X1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | ляво |
| мярка на резбата | M14X1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,4 kg |
| дължина | 113 mm |
| мярка на резбата | M14x1,50 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| размер на конуса | 12 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1:5 |
| външна резба | M14x1,5 mm |
| външна резба | M10x1,25 mm |
| дължина | 115 mm |
| номер на артикул в чифта | 19130/1 |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| размер на конуса | 12 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1:5 |
| външна резба | M14x1,5 mm |
| външна резба | M10x1,25 mm |
| дължина | 115 mm |
| номер на артикул в чифта | 19130 |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вътрешна резба | M14x1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата | 14x1,5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата | 14x1,5 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 115 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| номер на артикул в чифта | 16-16 020 7015 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина | 115 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| номер на артикул в чифта | 16-16 020 7014 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отвън |
| продуктов номер | 4315010 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отвън |
| дължина | 113 mm |
| размер на конуса | 14,6 mm |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| външна резба | M14x1,5 mm |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 115 mm |
| външна резба | M14X1,5 mm |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 14,6 mm |
| дължина 1 | 115 mm |
| дължина 2 | 26,7 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M10X1,25 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 14,6 mm |
| дължина 1 | 115 mm |
| дължина 2 | 26,7 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M10X1,25 |
| дължина | 110 mm |
| външна резба | M14x1,5 mm |
| мярка на резбата | M10x1,25 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTE288 |
| тегло | 0,31 kg |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 115 mm |
| външна резба | M14X1,5 mm |
| дължина | 259 mm |
| мярка на резбата | 14x1,5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 130 mm |
| ширина | 38 mm |
| височина | 70,3 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с външна резба |
| дължина | 131 mm |
| ширина | 37,5 mm |
| височина | 70,2 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с външна резба |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | отвън |
| дължина | 115 mm |
| външна резба | M14 x 1,50 RHT M mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/5 |
| размер на конуса | 11,8 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | отвън |
| дължина | 115 mm |
| външна резба | M14 x 1,50 RHT M mm |
| размер на конуса | 12 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| ъгъл на наклона на конус | 1/5 |
| дължина | 115 mm |
| мярка на резбата | MM14X1.5R |
| размер на конуса | 11,9 mm |
| мярка на резбата 1 | MM10x1.25R |
| номер на артикул в чифта | 5438 |
| мярка на резбата | F14x1,5/M12x1 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 259 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| обща дължина | 272 mm |
| външна резба | M12x1 mm |
| вътрешна резба | M14x1,5 mm |
| необходими бройки | 2 |
| мярка на резбата 1 | M12x1,0 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| номер на артикул в чифта | 06936 |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,365 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| за OEномер | 6000030047 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| за OEномер | 6000030048 |
| дължина | 278 mm |
| ширина | 36 mm |
| височина | 36 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| тегло | 0,31 kg |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| ъгъл на наклона на конус | 1/5 |
| дължина | 115 mm |
| мярка на резбата | MM14X1.5R |
| размер на конуса | 11,9 mm |
| номер на артикул в чифта | 5437 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 275 mm |
| външна резба | M12X1 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| дължина | 270 mm |
| вътрешна резба | M14 x 1,50 RHT F mm |
| дължина 2 | 259 mm |
| дължина | 275,5 mm |
| тегло | 520 g |
| вътрешна резба 1 | M 14x1,5 mm |
| външна резба 2 | M 12x1 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| номер на артикул в чифта | 06937 |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,310 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 60 71 0008 |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,31 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 60 71 0007 |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,365 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 270 mm |
| мярка на резбата 1 | M12x1 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| външна резба | M14x1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| размер на конуса | 12 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| външна резба | M14x1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| размер на конуса | 12 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| външна резба 1 | M14x1.5 mm |
| външна резба 2 | M10x1,25 mm |
| дължина | 110 mm |
| тегло | 0,33 kg |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| външна резба 1 | M14x1.5 mm |
| външна резба 2 | M10x1,25 mm |
| дължина | 110 mm |
| тегло | 0,33 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| външна резба | M 12x1.0 mm |
| вътрешна резба | M 14x1.5 mm |
| външна дължина | 262 mm |
| дължина | 110 mm |
| външна резба | M14x1,5 mm |
| мярка на резбата | M10x1,25 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTE287 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 274 mm |
| диаметър 1 | 18 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M12X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14X1,5 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| външна резба 1 | M12x1 mm |
| вътрешна резба 2 | M14x1,5 mm |
| дължина | 266 mm |
| мярка на резбата 1 | M14x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M12x1,0 A |
| дължина | 262 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата | M 14 x 1,5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отвън |
| дължина | 113 mm |
| размер на конуса | 14,6 mm |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| външна резба | M14x1,5 mm |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| мярка на резбата | MM12X1R |
| мярка на резбата 1 | FM14X1.5R |
| дължина на аксиалния шарнир (мм) | 273,7 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата | M 14 x 1,5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| обурудване на автомобила | за автомобили без сервоуправление |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| за OEномер | 77 01 465 917 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| за OEномер | 77 01 465 915 |