| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата | 14x1,5 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| дължина | 92 mm |
| вътрешна резба | M14X1,5 mm |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 14 mm |
| дължина 1 | 92 mm |
| дължина 2 | 20 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M10X1,25 |
| дължина | 92 mm |
| вътрешна резба | M14 x 1,5 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 19 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| цвят | черен |
| материал | стомана |
| повърхност | боядисан |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,336 kg |
| необходими бройки | 2 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вътрешна резба | 14x1,5 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 319 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14X1,5 |
| дължина | 92 mm |
| вътрешна резба | M14 x 1,5 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 19 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| цвят | черен |
| материал | стомана |
| повърхност | боядисан |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,336 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 92 mm |
| размер на конуса | 14 mm |
| външна резба | M10x1.25 mm |
| вътрешна резба | M14x1.5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| вид на резбата | с дясна резба |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| ъгъл на наклона на конус | 1:10 |
| дължина | 94 mm |
| размер на конуса | 15 mm |
| външна резба | M12x1,25 mm |
| вътрешна резба | M14x1,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |