| дължина | 86 mm |
| ширина | 35 mm |
| височина | 61,5 mm |
| мярка на резбата | 1/2x20 UNF |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата | F 1/2" x 20 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 13 mm |
| дължина 1 | 67 mm |
| дължина 2 | 21 mm |
| мярка на резбата 1 | R,1/2X20H |
| мярка на резбата 2 | M10X125 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| дължина | 68 mm |
| мярка на резбата | 1/2"x20UNFR |
| размер на конуса | 11,8 mm |
| мярка на резбата 1 | MM10x1.25R |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,281 kg |
| необходими бройки | 2 |
| тегло | 0,281 kg |
| страна на монтаж | предна ос |