| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| дължина | 71 mm |
| вътрешна резба | M14 x 2,00 RHT F mm |
| размер на конуса | 13 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 71 mm |
| мярка на резбата 1 | M12x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14x2,0 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 15 mm |
| дължина 1 | 68 mm |
| дължина 2 | 20,5 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X2 |
| мярка на резбата 2 | M12X1,5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | двустранен |
| дължина | 270,5 mm |
| за OEномер | 89 43 268 |
| външна резба 1 | M14 x 2,00 RHT M mm |
| външна резба 2 | M14 x 1,50 RHT M mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата | F 14 x 2 |
| тегло | 0,36 kg |
| вътрешна резба | M 14 x 2 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| дължина | 71 mm |
| размер на конуса | 14,4 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вътрешна резба | M14x2 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 267 mm |
| диаметър 1 | 13 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14X2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| вътрешна резба 1 | M14x1,5 mm |
| външна резба 2 | M14x2 mm |
| дължина | 267 mm |
| тегло | 0,48 kg |
| дължина | 94 mm |
| ширина | 38 mm |
| височина | 77 mm |
| мярка на резбата | M14x2 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |