| вътрешна резба | M14X1,5 mm |
| външна резба | M12X1,25 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 133 mm |
| вътрешна резба | M16x1,5 mm |
| външна резба | M14x1,5 RHT mm |
| дължина | 284 mm |
| вътрешна резба | M14X1,5 mm |
| външна резба | M12X1,25 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 115 mm |
| вътрешна резба | M14X1,5 mm |
| външна резба | M12X1,25 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 133 mm |