| дължина | 158,1 mm |
| външна резба | M12*1.25 mm |
| вътрешна резба | M14*1.5 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| ъгъл на наклона на конус | 1:8 |
| мярка на резбата 1 | M16x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| дължина | 342,5 mm |
| размер на конуса | 12,9 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| вид на резбата | с дясна резба |